Profil spoločnosti

PROSPECT, spol. s r.o.

Naša spoločnosť je lídrom v recyklácii stavebného odpadu, demolácii a stavebných činnostiach. S najmodernejšou technológiou spracovávame odpady efektívne a udržateľne. Ponúkame kompletné služby od demolácie až po recykláciu odpadových materiálov. Sme zameraní na environmentálnu zodpovednosť a udržateľný rozvoj.

Naše zameranie

Flexibilnosť, zameranosť a inovatívnosť: sústredíme sa na dosiahnutie vašej projektovej vízie a podnikových cieľov.

Kto sme

PROSPECT Nové Zámky je stavebná firma s 30-ročnou skúsenosťou. Poskytujeme kvalitné stavebné služby s využitím kvalifikovaného personálu a moderných technológii.

Naša priorita je dosahovať excelentnú kvalitu v každom projekte, ktorý realizujeme. S dôrazom na detaily a precíznosť sa snažíme splniť očakávania a potreby našich zákazníkov. Vďaka našim kvalifikovaným a skúseným pracovníkom sme schopní zabezpečiť vykonanie stavebných prác s vysokou odbornosťou a profesionalitou.

Neprestajne investujeme do najnovších technológií a inovatívnych postupov, aby sme zostali v popredí stavebného priemyslu. Využívame moderné nástroje a vybavenie, ktoré nám umožňujú dosiahnuť efektivitu, presnosť a bezpečnosť v našich projektoch. Sledujeme aj najnovšie trendy a najlepšie postupy v odvetví, aby sme mohli ponúknuť najkvalitnejšie riešenia pre našich zákazníkov.

Vďaka našej dlhoročnej praxi a záväzku kvalite sme si získali dôveru a uznanie od našich zákazníkov. Sme flexibilní, zameraní na spoluprácu a pripravení splniť rozmanité požiadavky a výzvy v oblasti stavebníctva. Naším hlavným cieľom je napĺňať očakávania a dosahovať úspech v každom projekte, ktorý realizujeme.

Líder v recyklovaní

Najinovatívnejšie recyklačné stredisko stavebného odpadu v Slovensku

V podmienkach Slovenskej republiky sme hrdými vlastníkmi najkomplexnejšieho a najinovatívnejšieho recyklačného strediska stavebného odpadu. Naše stredisko sa vyznačuje nielen svojou polohou, ale aj vybavením a logistikou, ktoré ďaleko presahujú bežné štandardy v odvetví. Sme si vedomí výzvy, ktorou je efektívne spravovať a recyklovať stavebný odpad, a preto sme vytvorili state-of-the-art zariadenie, ktoré zabezpečuje environmentálne udržateľný prístup a maximálnu účinnosť v spracovaní odpadu.

Stavby ⦁ Demolácia ⦁ Recyklácia

Oblasti pôsobenia spoločnosti

Naša spoločnosť sa špecializuje na rôzne oblasti, vrátane stavebných prác, údržby, opráv, konzultácií a projektového riadenia. Sme tu, aby sme pomohli zákazníkom s ich individuálnymi potrebami a zabezpečili profesionálny prístup a spokojnosť vo všetkých aspektoch našich služieb.

Demolácia a recyklácia stavebného odpadu

Minimalizácia odpadu a opätovné využitie materiálov z budov na zníženie environmentálneho vplyvu a podporu udržateľnej výstavby.

Stavebná činnosť a development

Špecializujeme sa na pozemné stavby (bytové, nebytové, polyfunkčné) a inžinierske stavby (dopravné, vodohospodárske, energetické, priemyselné).

Predaj a prenájom nehnuteľností

Predaj a prenájom nehnuteľností, poskytujúc kvalitné a spoľahlivé služby, ktoré zahŕňajú pomoc klientom pri nájdení ideálneho objektu a efektívne riadenie celého procesu.

Predaj a prenájom stavebnej techniky

Predaj a prenájom rôzneho kvalitného stavebného vybavenia pre bezproblémovú prácu: vibračné dosky, kompresory, valce, maringotky, kontajnery a iné.

Naše služby

Demolácia, recyklácia, stavby a development.

Demolácia & Recyklácia

Efektívne a udržateľné riešenia pre demoláciu budov a následné spracovanie materiálov s cieľom minimalizovať environmentálny vplyv a obnoviť cenné zdroje pre ďalšie projekty.

Stavby & Development

Špecializujeme sa na pozemné stavby (bytové, nebytové, polyfunkčné) a inžinierske stavby (dopravné, vodohospodárske, energetické, priemyselné).

Predaj & Prenájom

Predaj a prenájom nehnuteľností, poskytujúc kvalitné a spoľahlivé služby, ktoré zahŕňajú pomoc klientom pri nájdení ideálneho objektu a efektívne riadenie celého procesu.

Akcie & Novinky

Za každým úspechom stoja ľudia

Pridaj sa k nášmu tímu: