Projekt

Slnovrat Residence

Typ projektu

Domy a pozemky

Lokalita

Andovce

Stránka projektu

Slnovrat Residence, Andovce

Staňte sa súčasťou rezidenčnej štvrte Slnovrat Residence a vychutnajte si všetky výhody, ktoré vám ponúka. Od vynikajúcej občianskej vybavenosti, cez skvelú dopravnú dostupnosť až po harmonické prepojenie s okolitou prírodou. Navyše, všetko dôležité máte stále poruke.

Zistite viac o pozemkoch a domoch, ktoré sú pripravené vyjsť v ústrety vašim potrebám.

Harmonické prepojenie s prírodou

Podunajská nížina je jedno z najmagickejších území na Slovensku. Úrodná rovina na ktorej sa darí faune a flóre je po celý rok zaliata slnkom. V Slnovrat Residence zažijete dokonalé prepojenie s prírodou a načerpáte energiu na každú výzvu.

Kvalitný verejný priestor

V Slnovrat Residence sa budete vždy tešiť na návrat domov. V polouzavretom rezidenčnom areáli zabezpečíme výsadbu verejnej zelene a výstavbu komfortných chodníkov a ciest. Preto čas so svojimi najbližšími strávite s príjemným pocitom pohodlia a bezpečnosti.

Ideálne miesto pre pokojný život

Vyberte si slnkom zaliaty pozemok na ktorom si vychutnáte pokojný a pohodlný život. Slnovrat Residence vás očarí tichým a príjemným prostredím charakteristickým pre naturel Podunajskej nížiny. Príjemným a nemenej dôležitým doplnkom rezidenčnej štvrte je kvalitný verejný priestor a výborná občianska vybavenosť.

Vybudujte aj vy váš projekt s nami

Vyberte oblasť projektu

Možné vybrať viacero oblastí

Popíšte váš projekt

Kontaktujte nás

Táto stránka je chránená zákonom reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.