Služby

Stavebná a developerská činnosť

Spoločnosť PROSPECT Nové Zámky sa už vyše 30 rokov svojej existencie venuje realizácii väčších aj menších stavieb a rekonštrukcií, a to v pozícii generálneho dodávateľa alebo ako investor (developerská činnosť).

Prečo si vybrať za partnera PROSPECT?

Špecializujeme sa na pozemné stavby (bytové, nebytové a polyfunkčné objekty), ale realizujeme aj väčšinu inžinierskych stavieb, najmä dopravné stavby, vodohospodárske stavby, potrubné, energetické a iné líniové stavby a komplexné priemyselné stavby.

Disponujeme vlastným vozovým parkom (pásové rýpadlá, nakladače, rýpadlo-nakladače, autožeriavy, drvičky a triedička stavebného odpadu) ako aj vlastným lešením a debnením, čo nás do veľkej miery robí nezávislými na externých kapacitách.

Tešíme sa na spoluprácu s vami a realizáciu vášho vysnívaného projektu.

Profesionálna realizácia vašich stavebných projektov s dôrazom na kvalitu, efektivitu a spokojnosť zákazníka.

Stavebná činnosť

S naším tímom vyškolených odborníkov a skúsených stavebných pracovníkov sme schopní zrealizovať širokú škálu projektov od rodinných domov a bytových komplexov po komerčné budovy a priemyselné objekty. Sledujeme najnovšie trendy v stavebníctve a používame moderné technológie a materiály na dosiahnutie optimálneho výsledku. Pri každom projekte dbáme na kvalitnú kontrolu a dodržiavanie časového plánu, aby sme dosiahli vašu plnú spokojnosť.

Developerská činnosť

Sústreďujeme sa aj na developerskú činnosť, kde vyvíjame a realizujeme rozvojové projekty. Sme hrdí na to, že sme prispeli k vytvoreniu moderných rezidenčných a komerčných komplexov, ktoré slúžia ako životné, pracovné a obchodné priestory pre našich klientov. Pri tomto procese dbáme na každý detail, od plánovania a architektonického dizajnu po realizáciu a správu. Naším cieľom je vytvárať prostredie, v ktorom sa ľudia cítia pohodlne a prosperujú.

Projekčné práce a inžinierska činnosť

V spoločnosti Prospect sme presvedčení, že komplexný a kvalitný servis je kľúčom k spokojnosti našich klientov. Preto poskytujeme nielen stavebné a developerské služby, ale zabezpečujeme aj projekčné práce a inžiniersku činnosť, čo nám umožňuje ponúknuť klientom komplexný charakter služieb a vysokú pridanú hodnotu.

Dôraz na komplexnosť a vysokú pridanú hodnotu v našich službách znamená, že klienti môžu mať dôveru, že ich projekty budú realizované s odbornosťou, precíznosťou a v súlade s ich očakávaniami. Sme hrdí na našu schopnosť poskytovať kvalitné projekčné práce a inžiniersku činnosť, ktoré prispievajú k úspechu a dlhodobej udržateľnosti každého projektu.

Dovoľte nám pomôcť vám pri vašich projektoch a zabezpečiť ich komplexný charakter a vysokú pridanú hodnotu prostredníctvom našich projekčných a inžinierskych služieb.

Naša filozofia

Jedným zo základných prvkov našej filozofie je recyklácia starých nehnuteľností. Veríme v potenciál a hodnotu týchto budov, a preto sa snažíme obnovovať a transformovať ich, aby sa stali užitočnými a funkčnými priestormi. Týmto spôsobom nielen šetríme prírodné zdroje, ale tiež prispievame k revitalizácii miest a zachovaniu ich kultúrneho dedičstva.

Využívanie alternatívnych zdrojov energie je pre nás ďalším dôležitým princípom. Snažíme sa minimalizovať našu závislosť od fosílnych palív a investujeme do obnoviteľných zdrojov ako sú slnko, vietor a voda. Týmto spôsobom prispievame k zníženiu emisií skleníkových plynov a ochrane klímy.

Zároveň si veľmi vážime cennú ornú pôdu a snažíme sa ju nezaberať pre urbanistické rozšírenie. Máme na mysli dôležitosť udržania poľnohospodárskej pôdy pre produkciu potravín a udržanie ekologického rovnováhy.

Celkovo je naša filozofia zameraná na vytváranie udržateľných, funkčných a harmonických miest pre život, kde sa staráme o životné prostredie a podporujeme trvalo udržateľný rozvoj.

Vybudujte aj vy váš projekt s nami

Vyberte oblasť projektu

Možné vybrať viacero oblastí

Popíšte váš projekt

Kontaktujte nás

Táto stránka je chránená zákonom reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.