Naše služby

Prenájom stavebnej mechanizácie

Sme tu, aby sme vám poskytli potrebné nástroje a zariadenia, ktoré vám umožnia efektívne a bezproblémové vykonávanie vašich stavebných prác. V rámci našej ponuky stavebnej mechanizácie ponúkame vibračné dosky benzínové, ktoré sú ideálne na zhutňovanie pôdy a povrchov. Tieto dosky vám umožňujú dosiahnuť optimálnu stabilitu a pevnosť podkladu pre vaše stavebné projekty.

Stavebná mechanizácia a vybavenie staveniska

S našou stavebnou mechanizáciou a vybavením staveniska získate kvalitné nástroje a zariadenia, ktoré vám umožnia efektívne riadiť a realizovať vaše stavebné projekty. Naši odborníci vám poskytnú odborné poradenstvo a pomôžu vám vybrať správne vybavenie pre vaše konkrétne potreby. Sme tu, aby sme vám zabezpečili spoľahlivú techniku a vybavenie staveniska, ktoré vám umožnia dosiahnuť vynikajúce výsledky. Kontaktujte nás a radi vám poskytneme ďalšie informácie o našej ponuke, cenách a dostupnosti.

Pre správne fungovanie staveniska je nevyhnutný kompresor, ktorý poskytuje stlačený vzduch na rôzne stavebné účely. Naša ponuka zahŕňa kompresory rôznych veľkostí a kapacít, ktoré vám umožnia vykonávať rozmanité úlohy, ako napríklad použitie pneumatických náradí a strojov.

Pre odstránenie pary a výparov z výstavby máme k dispozícii odsávač pár, ktorý zabezpečuje čistý a bezpečný pracovný prostredie. Teplovzdušný fukár je ďalším zariadením, ktoré môžete využiť na ohrev a sušenie staveniska, čo je dôležité najmä v chladnejších obdobiach.

V rámci našej ponuky stavebnej mechanizácie nesmie chýbať ani valec, ktorý slúži na zhutňovanie povrchu a vytváranie stabilných podkladov. Sklz na suť vám umožní efektívne odstraňovať a premiestňovať stavebný odpad a materiály.

Ponúkame tiež praktické a funkčné riešenia pre organizáciu staveniska, ako napríklad oceľový sklad, prenosnú kanceláriu, maringotku a kontajner. Tieto zariadenia poskytujú potrebný úložný priestor, pracovný priestor a vybavenie pre personál na stavenisku.

Prenájom stavebnej mechanizácie

Prehľad stavebnej mechanizácie