Služby

Demolácie stavieb

PROSPECT, spol. s r.o. je spoľahlivým partnerom, ktorému môžete dôverovať pri poskytovaní profesionálnych služieb v oblasti demolácie objektov a likvidácie stavebného odpadu.

Bezpečnosť na prvom mieste

Náš tím profesionálov je pripravený zvládnuť demolácie objektov akejkoľvek veľkosti a zložitosti s dôrazom na bezpečnosť. Naše pracovné postupy a štandardy sú navrhnuté tak, aby minimalizovali riziká a zaisťovali maximálnu mieru ochrany našich pracovníkov i okolia.

Zároveň poskytujeme komplexnú likvidáciu stavebného odpadu, aby sme zaistili, že sa všetky materiály z demolácie riadne a ekologicky spracujú a recyklujú. S ohľadom na našu silnú orientáciu na udržateľnosť a ochranu životného prostredia sa staráme o to, aby naše postupy boli ekologicky šetrné a dodržiavali prísne normy.
Nechajte svoj projekt v spoľahlivých rukách PROSPECTu.

Sme tu, aby sme vám zaistili kompletné a profesionálne služby v demolácii a likvidácii stavebného odpadu, ktoré potrebujete k úspechu vášho projektu.

Profesionálne demolovanie, presne podľa vašich potrieb a špecifikácií.

Komplexné služby

Snažíme sa minimalizovať negatívny vplyv na životné prostredie a preto sme vybavili naše strediská tak, aby sme mohli spracovať a recyklovať stavebný odpad priamo na mieste demolácie. Tým dosahujeme účinné využitie materiálov a znižujeme množstvo odpadu, ktoré končí na skládkach.

Skúsenosti a oprávnenia

Naši vyškolení pracovníci sú vybavení všetkými potrebnými oprávneniami a majú bohaté skúsenosti v oblasti bezpečnosti práce, ekológie a ochrany životného prostredia. Môžete sa tak spoľahnúť na ich odbornosť a profesionalitu.

Technologické vybavenie

Disponujeme modernými búracími a demolačnými technológiami, ktoré nám umožňujú selektívne rozobratie a spracovanie materiálu pre jeho ďalšie využitie. Využívame aj ťažkú mechanizáciu pri všetkých typoch stavieb, čo nám umožňuje efektívne a selektívne búranie.

Kvalita a spokojnosť

Sme zameraní na dosiahnutie vynikajúcej kvality a maximálnej spokojnosti našich klientov. Každý projekt realizujeme s dôrazom na detaily a s cieľom splniť vaše očakávania. Poskytujeme naše služby pre stavby po celom Slovensku. Nezáleží na tom, kde sa nachádzate, môžeme vám byť nápomocní.