Projekt

Toliar-Kremnica

Typ projektu

Predaj apartmánov

Lokalita

Kremnica

Stránka projektu

Nevšedné apartmány v Kremnici

Pripravujeme pre vás ponuku nevšedných apartmánov na okraji mesta Kremnica, len kúsok od lyžiarskych stredísk Skalka a Krahule. Ak túžite po oddychu v tichom objatí lesa, zanechajte nám váš e-mail a telefón, alebo nás kontaktujte na 0940 600 400. Budete tak medzi prvými, ktorí sa o tomto projekte dozvedia viac.

Rekreačné stredisko

Toliar – niekdajšie rekreačné stredisko, v dávnejšej minulosti ozdravovňa. Areál, ktorého potenciál spočíval predovšetkým v lokalite, je odjakživa obklopený lesom. Historické fotky dokazujú, že kým okolitý les poskytoval tomuto miestu liečivé ovzdušie, pocit bezpečia a súkromia, samotný areál voľne dýchal a slnečné lúče prenikali až k jestvujúcim stavbám.

História

Mnohí určite viete, že v areáli sa nachádza 5 historických budov, ktorých vznik siaha až na prelom 19. a 20. storočia a ktoré boli v rôznych obdobiach rôzne pomenované. Zachovať – okrem budov samotných – sme sa rozhodli aj tie najkrajšie dobové pomenovania jednotlivých budov, budete si preto môcť vybrať apartmán vo vilách Zoja, Árpád, Alžbeta, Franz Josef či Jägerhorn.

Vybudujte aj vy váš projekt s nami

Vyberte oblasť projektu

Možné vybrať viacero oblastí

Popíšte váš projekt

Kontaktujte nás

Táto stránka je chránená zákonom reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.