Projekt

Nový svet IV

Typ projektu

Domy a pozemky

Lokalita

Dvory nad Žitavou

Dokumenty na stiahnutie

Pre projektantov

Druh pozemku

Nový svet IV. – Dvory nad Žitavou

Informácie pre budúcich majiteľov pozemkov

Vážení klienti,

na tomto mieste nájdete všetky informácie potrebné k projektovaniu Vášho nového bývania.

Pracujeme na tom, aby ste mohli čím skôr zahájiť výstavbu svojich vysnívaných príbytkov.

Prosíme sledujte túto webstránku pre ďalšie dôležité informácie.

Územný plán Obce Dvory nad Žitavou (dôležité najmä s. 42-43) nájdete TU alebo v súboroch na stiahnutie.

Dvory nad Žitavou ponúkajú úžasné výhody a výnimočnú atmosféru. Naša malá a priateľská obec, nachádzajúca sa tesne vedľa mesta Nové Zámky, vám poskytuje dokonalú kombináciu ticha a pohodlia vidieckeho života s blízkosťou moderných zázrakov mesta.

Pripojte sa k našej komunite, kde susedia sú priateľskí a vzájomná pomoc je samozrejmosťou. V obci Dvory nad Žitavou nájdete rodinnú atmosféru, v ktorej sa budete cítiť ako doma.

Informácia k druhu pozemku „orná pôda“ a možnostiam výstavby

Vážení klienti, 

za účelom výstavby rodinných domov na pozemkoch patriacich k Novému svetu IV. vo Dvoroch nad Žitavou Vám dávame do pozornosti jednoduchý postup, ktorý sme konzultovali na okresnom úrade v Nových Zámkoch, nakoľko pozemky nie je z našej pozície možné vyriešiť en bloc na podklade dokumentácie pre územné rozhodnutie:

Stavebník na podklade projektovej dokumentácie konkrétneho rodinného domu požiada okresný úrad o stanovisko (intravilán)/rozhodnutie (extravilán) vo veci odňatia poľnohospodárskej pôdy, čomu okresný úrad vyhovie v rámci zákonných limitov (viď nižšie) bezplatne. Na základe uvedeného postupu bude následne možné spracovať geometrický plán pre účely zápisu do katastra nehnuteľností resp. po výstavbe rodinného domu požiadať o prekvalifikovanie pozemku okolo rodinného domu na záhradu.

Súvisiaca legislatíva:

Vybudujte aj vy váš projekt s nami

Vyberte oblasť projektu

Možné vybrať viacero oblastí

Popíšte váš projekt

Kontaktujte nás

Táto stránka je chránená zákonom reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.