Dostupné služby i technika

Sme tu pre vás v celej Slovenskej republike a zabezpečujeme nielen kvalitné služby, ale aj modernú manipulačnú techniku. Bez ohľadu na miesto vášho projektu sme pripravení poskytnúť vám potrebnú techniku a vybavenie na manipuláciu s materiálmi, demontáž a ďalšie stavebné práce. Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre demoláciu, recykláciu stavebného odpadu, stavbu alebo development, sme tu, aby sme vám poskytli kvalitné služby a podporu počas celého procesu. Sme presvedčení, že naša manipulačná technika a odbornosť vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele a úspešne dokončiť váš stavebný projekt.

Demolácia & Recyklácia

Efektívne a udržateľné riešenia pre demoláciu budov a následné spracovanie materiálov s cieľom minimalizovať environmentálny vplyv a obnoviť cenné zdroje pre ďalšie projekty.

Stavby & Development

Špecializujeme sa na pozemné stavby (bytové, nebytové, polyfunkčné) a inžinierske stavby (dopravné, vodohospodárske, energetické, priemyselné).

Predaj & Prenájom

Predaj a prenájom kvalitného stavebného vybavenia pre bezproblémovú prácu na stavbe. Máme pre vás vibračné dosky, kompresory, valce, maringotky, lešenia, kontajnery a rôzne iné druhy vybavenia.